Luksus ja väärikus

Ruumide viimistlus on industriaalne ja ajaloolisele tööstusmälestisele omane. Eksponeeritakse puhtaid betoonpindu seintel, lagedel ja põrandatel. Olemasolevad paekiviseinad puhastatakse vanast krohvist või krohvitakse uuesti tsementkrohviga. Industriaalsesse keskkonda lisatud messingust detailid loovad tööstuslikku ja industriaalsesse tehasekeskkonda luksust ja glamuuri andes esindusliku üldilme ja luues elegantse atmosfääri. Väärismetall on kuldse alatooniga ja lisab halli tööstusmaastikusse vajalikku soojust. Messingist kattega kaetakse osaliselt ka uued funktsionaalsed lisandused nagu uued vaheseinad, puhkeruumide köögid, nõupidamisruumide mööbel, valgustid. Klaasvaheseinade teraspostid, siseuksed. Kokku moodustub terviklik ruumi, kus ajalooline tehase atmosfäär kohtub kaasaegse moodsa lahendusega.

Sanitaarruumid

Sanruumide seinte ja põrandate viimistlus on lihtne ja lakooniline, kasutatud on tolmuvabaks viimistletud puhtaid betoonpindu. Luksuse ja eksklusiivsuse annavad messingust detailid valamute, segistite, peeglite ja aksessuaaride näol.

Pinnakatted

Siseviimistluspakett „Luksuslik messing“ sisaldab messingust pinnakatetega lahendusi, mis loob rustikaalsesse tehasemiljöösse luksust ja väärikust.

Trepid

Bürooruumide sisetrepid, käigusillad ja trepipiirded on kaetud messingust teraslehega. Uued arhitektuursed sekkumised eristuvad selgelt ajaloolisest arhitektuurist. Kuldne loob ruumidesse soojust ja sära, samas annab meeldiva kontrasti hallile ja kargele betoonile.

Detailid

Nutikad lahendused